BURUN ESTETİĞİ HİKAYEM

Burun estetiği ameliyatı ülkemizde en sık uygulanan estetik cerrahi ameliyattır. Burun estetiği ile ilgili olarak internette pek çok bilgiye rastlanabilir. Burun estetiğine karar vermeden önce internet üzerinde estetik cerrahlar ile ilgili araştırma yapılabilir.

Burun estetiği ile ilgili bilgi edinebilecek pekçok sanal platform olmasına rağmen kişiler en çok gerçek hastaların deneyimlerini duymak istiyor. Aynı ameliyatı geçiren başka kişilerin memnuniyet derecesini merak ediyor.

Burun estetiği düşünen pek çok kişi internet ortamında deneyimlerini paylaşanların yazdıklarında oldukça etkilendikleri için ameliyat sonrası kendileri de çeşitli şekillerde deneyimlerini paylaşmaktadır.

Burun estetiği öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşanlar veya cerrahı ile fotoğraf çektirenlere günümüzde çok sık rastlamaktayız. Hatta iyileşme dönemindeki değişiklikleri günlük paylaşan kişilerle karşılaşabilinmektedir.

Burun estetiği deneyimlerinin bu şekilde paylaşılması bazı kişiler için korkutucu ya da caydırıcı olsa da çoğunlukla sanal ortamlar cerrahın yaptığı ameliyatlar ile iligili fikir edinmesine yardımcı olabilmektedir.

Burun estetiği iyi planlanması gereken titiz çalışılan bir ameliyattır. Yine de bazı hastalarda yeterli sonuç alınamayabileceği unutulmamalıdır. Sanal ortamlarda iyileşme süreci hakkında yazı ya da fotoğraf paylaşanlar bazen kolaylıkla doktorları ile iligili olumsuz yorumlar da yapabilmektedir. Burun estetiğinde memnuniyetsizlik oranı % 10 kadardır. Zaten pekçok plastik cerrah iyileşme döneminde oluşabilecek sorunlar için revizyon ameliyatlarını gönüllü olarak planlamaktadır. Önemli olan doktorunuz ile ileitişiminizdir.

Burun estetiği ameliyatında iyi bie sonuç elde edebilmek için ameliyat öncesi ve sonrasında doktorunuzla akla gelebilecek herşeyi konuşun. Başarılı ameliyatlar için en önemli kriterlerden biri hasta doktor arasındaki güvendir.

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

#burunestetiğisonrası #bayancerrahkocaeli #kocaeliburuncerrahı #burunestetiği #burunameliyatı #burunestetiğikocaeli

ÖNE ÇIKAN 
SON YAZILAR 
Henüz etiket yok.

İNSTAGRAMDAN 

TAKİP EDİN

Op.Dr.Nurgül Altuntaş 

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

 

İzmit Körfez Mah. Ankarakarayolu Cad.

No:125   İZMİT/KOCAELİ

+90 505 799 2998 

bilgi@nurgulaltuntas.com

Kocaeli'de hizmet veren  Op.Dr.Nurgül Altuntaş burun estetiği konusunda hazırladığı  bu site rinoplasti ile ilgili merak edilen konularda bilgi vermek amacıyla tasarlanmıştır. 

© 2015 Tüm hakları saklıdır. by  nurgulaltuntas

MESAJ GÖNDER